Tlačové správy

Elgas Slovensko má nového riaditeľa

TLAČOVÁ SPRÁVA Bratislava, 29. júl 2019

Skupina GGE získala pre svoju dcérsku spoločnosť Elgas Slovensko nového riaditeľa. Elgas je pod vedením Vlastimila Vaníčka, skúseného manažéra v energetickom sektore.

Energetická skupina GGE má nového riaditeľa divízie tepla

TLAČOVÁ SPRÁVA Bratislava, 30. máj 2019

Vo vrcholovom manažmente slovenskej energetickej skupiny GGE dochádza k zmene. Od 1. apríla 2019 získala nového generálneho riaditeľa pre svoju dcéru Teplo GGE s. r. o., Jeromea Valettea.

Paolo Ruzzini odstúpil z funkcie predsedu predstavenstva GGE a.s.

17. 04. 2019

V súvislosti s otázkami týkajúcimi sa prebiehajúceho vyšetrovania v inej spoločnosti informujeme, že Paolo Ruzzini odstúpil dňa 17. 4. 2019 s okamžitou platnosťou zo svojej funkcie predsedu predstavenstva.

Energetickú skupinu GGE povedie Jan Vymazal

TLAČOVÁ SPRÁVA Bratislava, 4. apríl 2018

Vo vedení slovenskej energetickej skupiny GGE dochádza k zmene. Od 2. apríla 2018 ju z pozície generálneho riaditeľa povedie Jan Vymazal, MBA.

Veľkoobchodné ceny plynu a elektriny by mohli aj naďalej klesať

TLAČOVÁ SPRÁVA Bratislava, 9.december 2014

Podľa analýzy spoločnosti Elgas, by veľkoobchodné ceny plynu a elektriny mohli aj v roku 2015 naďalej klesať. Cenu plynu pritom ovplyvňuje najmä klesajúca cena ropy na svetových trhoch. Nízka cena elektriny je naopak zapríčinená najmä vysokou ponukou a nízkym dopytom, ako aj energetickou politikou Európskej únie.

Elgas v roku 2013 predal viac plynu ako plánoval

TLAČOVÁ SPRÁVA Bratislava, 11.marec 2014

Spoločnosť Elgas v roku 2013 potvrdila svoju silnú pozíciu medzi dodávateľmi energií. Medziročne zvýšila dodávky energií od 40 – 80 % a v plyne potvrdila miesto trojky na trhu.